BÖLGENİN EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ PLAYPLANET!

Planet Bowling

10 Hatlı bowling alanımız, Türkiye’deki en son sistem teknolojiyi kullanarak tasarlandı. Planet Bowling seçkin dekorasyonu, ferah atmosferi ile grup organizasyonları ve doğum günü kutlamalarına da ev sahipliği yapıyor.

Karaoke

Şarkı söylemeyi sevenleri buraya alalım! Şimdi mikrofon sizde! Kendinizi star gibi hissedeceğiniz Karaoke odalarımızda aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Yumuşak Oyun Alanı

Bölgenin en büyük yumuşak yüzey oyun alanına sahip Play Planet çocuklarınız için güvenlik üst seviyede tutularak tasarlandı. Çocuklarınızın sıkılmadan vakit geçireceği oyun alanında siz de kenardan bu unutulmaz anlarına şahitlik edebilirsiniz.

Kapalı Lunapark

Her yaşa uygun eğlence Play Planet’te! Bölgenin en büyük kapalı lunapark ve eğlence merkezinde ailenizle birlikte unutulmaz anılar paylaşacaksınız.

Tırmanma Duvarı

Tırmanma sporunu yapmak için artık dağa tırmanmak gerekmeyecek. İsveç oturağına bağlanarak tırmanabilirsin ve tehlike anında sürekli emniyet sistemi devreye girerek sizi korur. Zirveye ulaşmak için cesaretini topla, gücüne güven ve adrenalini yaşa!

Korku Evi

Cesaretini topla ekibini oluştur ve bu eğlenceli bir o kadar da korkutucu aktiviteye hazırlan. Evden çıkabilmeniz için zekanız ve yeteneğiniz kadar cesaretinize de ihtiyacınız olacak.