Kiralama Duyurusu

Konu: 26.02.2016 tarihinde 29636 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Alışveriş Merkezleri Hakkında Yönetmeliğin 12., 13. Ve 14. Maddesi uyarınca Alışveriş Merkezimiz bünyesinde Esnaf ve Sanatkarlar ile Geleneksel, Kültürel veya Sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutmuş meslekleri icra edenlere tahsis edilecek işyerlerinin kiralanmasına ilişkin duyuru hakkındadır.

Esnaf ve Sanatkarlar ile Geleneksel, Kültürel veya Sanatsal değeri Değeri Olan Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslekleri İcra Edenlere Tahsis Edilecek İş Yerinin Kiralanmasına İlişkin Duyuru:
Alışveriş Merkezi’nin Adı: Siirt Park AVM
Alışveriş Merkezi’nin Adresi: Kooperatif Mah. Hükümet Cad. No: 88 Siirt

Kiraya Verilecek İş Yerine Ait Bilgiler:  15 m2 büyüklüğündeki 1 adet bağımsız bölüm
Kiralama Tarihi: 18 Ocak 2023
2023 Yılı Aylık Kira Bedeli (Rayiç Bedel): metre kare başına 150 TL / ay + KDV
Aylık Kira Bedeli Yıllık Artış Oranı: Kira döneminin ilk yılını takip eden yıllar için aylık asgari kira bedelleri, TÜİK tarafından açıklanan 12 aylık ortalama TÜFE oranında arttırılarak ödenir.

2023 Yılı Aylık Ortak Gider Bedeli: 75 TL/m2 + KDV
Başvuru Adresi: Kooperatif Mah. Hükümet Cad. No: 88 Siirt

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2023


Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

1-Esnaf Odası Kayıt Belgesi
2-Vergi Levhası
3-Faaliyet Belgesi
4-İmza Sirküleri
5-Ne amaçla kiralamak istenildiğine dair belge ve bilgiler

Şirketimizin Yöneticisi olduğu Siirt Park AVM merkezinde bu aşamada boşalan ve dolayısıyla kiralanmaya müsait hale gelen, yukarıda bilgileri belirtilen işyeri, Siirt Park AVM maliki olan şirketler tarafından, Alışveriş Merkezleri Hakkında Yönetmelik’in 12., 13. Ve 14. Maddesi uyarınca Esnaf ve Sanatkarlar ile Geleneksel, Kültürel veya Sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutmuş meslekleri icra edenlere kiraya verilmek istenmekte olup, Yönetmeliğin ilgili maddeleri uyarınca tahsis edilecek iş yerinin kiralanmasına ilişkin duyuruda yer alması gereken bilgilere yukarıda yer verilmiştir. Başkanlığınız tarafından işbu kiralama duyurusu başvurumuzun internet sitenizde Alışveriş Merkezleri Hakkında Yönetmelik’in 14/2. Maddesi uyarınca ilan edilmesini talep etmekteyiz.

ÜÇYOL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL VE DIŞ TİC. A.Ş